(0536) 78-05-08, (066) 79-699-72, (097) 147-39-58
проспект Свободи 94/28, зупинка "Аптека"
 

 

Мовна школа Англія

Чому саме наша школа?

• Наші студенти здають ЗНО та міжнародні екзамени FCE, IELTS і навчаються в престижних університетах України та всього світу (Польща, Швейцарія, Канада, ОАЕ, Британія, Німеччина).

• Наші учні отримують Міжнародні сертифікати Кембриджу (Cambridge ESOL) після того, як складуть іспити. Ми навчаємо, а оцінюють результати британські експерти Центру екзаменів Cambridge ESOL. Ці екзамени здають європейські школярі.

• Наша друга особливість – жодних прискорених курсів! На кожен рівень відводиться не менш ніж 100 годин навчання і практики. Тому що, навіть якщо ви зможете швидко вивчити певний об’єм інформації, ви так само швидко все забудете.

• Ми приділяємо багато часу практиці за усіма чотирьома напрямками мови: спілкування, слухання, читання, письмо. При навчанні ми використовуємо всесвітньо визнані, дбайливо відібрані аудіо, відеокурси, навчальні матеріали і методики.

• Кадри – наша головна гордість. Ми запрошуємо кращих спеціалістів у сфері викладання, але окрім досконалого володіння мовою від них вимагається вміння доносити знання в цікавій для студента формі, тому – ігри, відеоролики, сценки –для кожної вікової категорії! Ваш вчитель стає для Вас Мамою, яка розжує, покладе до рота і перевірить, чи засвоїли Ви матеріал.

• Регулярне підвищення кваліфікації вчителів: навчання на курсах в Британії, курси організовані British Council (Британська Рада в Україні), практика з вчителями – носіями мови.

• Оплата – помісячна! Вам не потрібно платити за весь семестр, і ви платите за навчання після знайомства з методикою і вчителем.

Мовна школа Англія у Кременчуці. Курси англійської мові для дітей і дорослих у Кременчуці
(0536) 78-05-08, (066) 79-699-72