(0536) 78-05-08, (066) 79-699-72, (097) 147-39-58
проспект Свободи 94/28, зупинка "Аптека"
 

 

Підготовка до здачі міжнародних екзаменів у Кременчуці

Мовна школа “Англія” в Кременчуці надає консультації і проводить підготовку до міжнародних екзаменів серії Cambridge ESOL (YLE, KET, PET, FCE, IELTS) i TOEFL.

Наші студенти регулярно здають міжнародні екзамени і отримують дипломи для вступу в українські та закордонні університети.

Cambridge ESOL (Кембриджські екзамени з англійської мови для іноземців) - це визнані в усьому світі іспити, що розроблені Екзаменаційним Синдикатом Кембриджського Університету. Система користується такою популярністю, що 900 000 претендентів на рік складають ці екзамени.  IELTS здають 1,4 млн претендентів.

Які існують рівні екзаменів?

YLE  (Teсти для молодших школярів - Young Learners of English) Тест має три рівні: Початковий (STARTERS), середній (MOVERS) і підвищений (FLYERS). Тест YLE ставить перед собою декілька завдань: по-перше, визначити рівень володіння англійською мовою, по-друге, виявити здатність дитини грамотно викладати свої думки на іноземній мові, по-третє, ознайомити його з системою міжнародних тестів і створити позитивне враження про них, і, нарешті, стимулювати дітей до вивчення англійської мови на ранньому етапі. Всі діти отримують сертифікат, який їм висилають з Англії, і де вказано ім’я дитини! Тільки уявіть собі, яка це мотивація для подальшого вивчення мови!

Під час екзаменів основної серії оцінюється володіння англійською мовою на 5 рівнях, основні з яких:

KET  (KEY ENGLISH TEST) вимагає знання англійської на елементарному рівні (Elementary). Передбачається, що цей рівень дозволяє спілкуватися усною і письмовою англійською в повсякденних ситуаціях на базовому рівні.

РЕТ  (PRELIMINARY ENGLISH TEST) вимагає знання англійської на середньому рівні (Intermediate). Передбачається, що цей рівень знання мови дозволяє спілкуватися усною і письмовою англійською в повсякденних ситуаціях, в тому числі і на роботі. Починаючи з рівня РЕТ, сертифікати визнаються багатьма фірмами Европи при прийомі на роботу.

FCE  (THE FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH) це вищий ступінь середнього рівня знання мови (Upper-Intermediate). Передбачається, що цей рівень дозволяє впевнено розмовляти іноземною мовою і листуватися.

IELTS (International English Language Testing System). Існує 2 модулі екзамену: Academic і General.

  • Оберіть Academic (Академічний) для вступу в закордонні ВНЗ.
  • Оберіть General (Загальний) для еміграції в англомовні країни.

Після складання екзамену претендент отримує бал від 1 до 9.

Мовна школа “Англія” у Кременчуці також надає консультації і проводить підготовку до міжнародного екзамену TOEFL.

Використано інформацію Сертифікованого центру прийому екзаменів Cambridge ESOL “Авторська школа Бойко”, м.Харків За більш докладною інформацією звертайтеся до першоджерела: University of Cambridge ESOL Examinations

Мовна школа Англія у Кременчуці. Курси англійської мові для дітей і дорослих у Кременчуці
(0536) 78-05-08, (066) 79-699-72