(0536) 78-05-08, (066) 79-699-72
проспект Свободи 94/28, зупинка "Аптека"
 

 

Наші викладачі

Всі викладачі Мовної школи «Англія» мають відповідну педагогічну освіту і великий досвід роботи, вільно володіють іноземною мовою яку викладають, регулярно підвищують свій професійний рівень на курсах в Британії або курсах British Council (Британська Рада) в Україні.

 

Ольга СтьопінаОльга Стьопіна

Директор, викладач англійської мови.

Викладає англійську мову та готує студентів до міжнародних екзаменів PET, FCE, IELTS, TOEFL. Захоплюється своєю роботою, регулярно проходить навчання в мовних школах Британії і впроваджує кращі ідеї в Школі “Англія”.
Має диплом CiSELT (Certificate in Secondary English Language Teaching) – викладання англ. мови для підлітків і дорослих (British Council).
У вільний час займається йогою, живописом, рукоділлям. Любить подорожувати. За професійною наснагою їздить в Англію, а за духовною – в Індію.

 

Осипова Е. Школа Англия, КременчугОсипова  Олена

Вчитель анлійської мови

Олена народилася та виросла в м.Одесі. Навчалася в  Одеському Національному Університеті ім.І.І. Мечникова. З 2011р. Працює в Мовній школі «Англія». Пройшла навчання за курсом «Primary Essentials» - викладання англійської мови для дошкільнят та учнів початкової школи (British Council).
У своїй роботі найбільше цінує можливість спілкуватися з дітьми та  передаваати їм свої знання, допомагати їм відчути себе комфортно у спілкуванні англійською мовою.
У вільний час полюбляє читати книжки, відпочивати на природі зі своєю сімєю та друзями, захоплюється музикою.

 

Коцюн Альона, Школа иностранных языков Англия в КременчугеКоцюн Альона

Викладач  англійської мови

Навчалася у Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті.
Отримує задоволення від роботи з дітьми, можливості передавати свої знання молодшому поколінню.
Полюбляє подорожувати і відкривати для себе нові, цікаві місця. Особливо захоплюється культурними пам’ятками з багатою історією. У вільний час читає твори сучасної літератури англійською мовою.

 

Галина Савельева, учитель английского в языковой школе Англий, Кременчуг

Галина Савельева

Викладач англійської, німецької мов

Навчалася у Горлівському інституті іноземних мов.
Отримує задоволення та натхнення від роботи. Постійно спілкується із носіями мови, читає англійські книжки в оригіналі. У своїй роботі найбільше цінує спілкування з учнями як маленькими так і дорослими, подобається допомагати їм оволодівати іноземними мовами та удосконалювати їх.
У вільний час займається аеробікою, читає, любить подорожувати Європою, цікавиться культурою європейських країн.

 

Євгенія Удовицька, Школа иностранных языков Англия, г.КременчугЄвгенія Удовицька

Викладач англійської мови

Працює викладачем англійської мови більше 14 років. Має досвід роботи за комунікативними методиками як з дітьми шкільного віку, так і з дорослою аудиторією.
Вільній час проводить зі своєю сімєю, подорожуючи видатними місцями України. Захоплюється читанням класичної і сучасної літератури.

 

 

Середа П. Школа Англия, Кременчуг

Середа Людмила

Секретар

Народилася в м.Дніпропетровськ, навчалася у Дніпропетровському Університеті  ім. А.Нобеля.
З 2008 року працює в Мовній школі «Англія».
У вільний час читає класичну літературу, пише вірші. Полюбляє активний відпочинок, велопрогулянки мальовничими куточками Полтавщини, рукоділля. Цінує можливість пізнавати нове, експерементувати.

Мовна школа Англія у Кременчуці. Курси англійської мові для дітей і дорослих у Кременчуці
(0536) 78-05-08, (066) 79-699-72